GO
da-DKkl-GL
SULISITSISUT ALLATTOQARFIA

Peqatigiiffiup ulluinnarni ingerlanneqarnera allattoqarfimmiit isumagineqartarpoq, tamannalu siulersuisuninngaanneersumik pisortatut atorfilimmiit aqunneqarpoq.

 

Suliassat allaffissornerup iluani allattoqarfimmiit suliarineqartarput peqatigiiffiup iluani, taassumali saniatigut suliassat amerlasuut avataaneersut peqataaffigisinnaasarpaat, tassuuna Namminersorlutik Oqartussani ataatsimiititaliat suliaat siunertaralugu inatsisitigut piareersaanerit, soorlu allattoqarfiup isumaqatigiinniarnerit piareersarlugillu naammassisaraat brancheudvalgit suleqatigalugit.
 

Allattoqarfik Nuummi inissisimavoq, najukkami uani:

Grønlands Erhverv
Jens Kreutzmannip Aqq. 3
Postboks 73
3900 Nuuk

Telefon: (+299) 32 15 00
Telefax: (+299) 32 43 40
e-mail: 
ga@ga.gl

Ulluinnarni 8.00-miit 16.00-mut ammasarpoq

MALUGIUK: GMT akunnerit -3

 

 

Allattoqarfimmi atorfillit tassaapput:

  Pisortaq 
  Brian Buus Pedersen

  Toqqaannartumik oqarasuaat: +299 36 37 10
  e-mail: pedersen@ga.gl               

  Allaffeqarfiup pisortaa
  Inatsisilerinermi siunnersorti

  Karsten Lyberth Klausen

  Direkte tlf: +299 36 37  11
  e-mail: klausen@ga.gl

 

 

 

 

  Atassuteqarniarnermi                     siunnersorti
  Erik Holmsgaard

  Toqqaannartumik oqarasuaat: +299 36 37 15
  e-mail: erik@ga.gl

  Inatsisilerinermut siunnersorti

  Lars Krogsgaard-Jensen

  Toqqaannartumik oqarasuaat: +299 36 37 12
  e-mail: lars@ga.gl 

 

 

 

 

  Siunnersorti
  Bent Sørensen

 Toqqaannartumik oqarasuaat: +299 36 37 13
  e-mail: bent@ga.gl

 

  Naatsorsuusiortoq
  Louise Mikiassen  Kristiansen

  Toqqaannartumik oqarasuaat:       +299 36 37  19
  e-mail: kristiansen@ga.gl

 

 

 

 

 

TNI-mi ilinniartoq
Maria Malina Petersen

Toqqaannartumik oqarasuaat:
+299 36 37 21

e-mail: mmp@ga.gl

 TNI-mi ilinniartoq
  Henni Hansen

  Toqqaannartumik oqarasuaat: +299 36 37  17
  e-mail: hansen@ga.gl